• Informacja dla rodziców uczniów klasy 8

• Odbiór zaświdczeń CKE  z wynikami egzaminu ósmoklasisty

Na podstawie par. 5 p. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 sierpnia 2019 r. w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków, zapraszam rodziców po odbiór zaświadczeń CKE z wynikami egzaminu ósmoklasisty.

Zaświadczenia będą do odebrania w dniu 12.07.2021 r. w godzinach od 9:00 do 14:00 lub w innym wcześniej ustalonym, dogodnym dla Państwa terminie.

• Koniec klasówek, kartkówek i innych sprawdzianów!

• Ostani miesiąc był czasem, gdy wszyscy doceniliśmy naukę stacjonarną i szkołę jako miejsce spotkań i budowania relacji międzyludzkich. Wiedzę można zdobywać online, ale emocje dzielić z innymi najlepiej twarzą w twarz, dlatego też pomimo zbliżających się upragnionych wakacji, ciężko było nam się rozstać.
            I choć za dwa miesiące spotkamy się ponownie, to będzie już inna szkoła i z nostalgią będziemy wspominać Absolwentów oraz Pracowników szkoły, którzy nas opuścili z końcem tego roku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2020/21.